Makijaż permanentny Szczecin


Makijaż permanentny Gabinet Kosmetyczny Szczecin
Makijaą permanentny w Szczecinie

Makijaż permanentny to inaczej trwały makijaż - taki, który raz wykonany pozostaje na skórze od 3 do 5 lat. Jak to możliwe? Podczas zabiegu makijażu permanentnego wprowadzamy pod skórę barwnik, który spełnia funkcję kredki do oczu, ust, pomadki itp. Makijaż permanentny można więc porównać do tatuażu, z tym że tatuaż zostaje nam na całe życie, a trwały makijaż na kilka lat. Po ich upływie możemy odnowić lub zupełnie zmienić kolor czy grubość linii.

Trwały makijaż to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych kobiet, które nie lubią tracić czasu na codzienne malowanie oczu, ust czy brwi. Ćwiczenia na siłowni, wizyta na basenie, a może niezapowiedziana wizyta znajomych? Z makijażem permanentnym masz gwarancję, że w każdej sytuacji będziesz wyglądała świeżo i atrakcyjnie! Zaspałaś, a może po prostu lubisz wylegiwać się rano w łóżku? Trwały makijaż pozwoli Ci zaoszczędzić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut dziennie! Zamiast stać przed lustrem i poprawiać nierówną kreskę będziesz mogła poleniuchować lub podelektować się pyszną, świeżo zaparzoną kawa. Kuszące, prawda?

Makijaż permanentny sprawdza się również w przypadku korygowania asymetrii oraz rozmaitych problemów estetycznych, takich jak przebarwienia, blizny itp. Na przykład makijaż permanentny brwi doskonale zdaje egzamin u kobiet z ubytkami włosków, a kreski permanentne oka u kobiet po zabiegach chemioterapii.

Makijaż permanentny w Szczecinie można wykonać w Gabinecie Kosmetycznym Beautyco - dysponujemy najwyższej jakości precyzyjnym sprzętem i profesjonalnymi, bezpiecznymi barwnikami, które zapewniają uzyskanie naturalnego i niezwykle trwałego efektu.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi to doskonała alternatywa dla henny. Pomaga odtworzyć naturalny wygląd brwi - przyciemnia i zagęszcza włoski, a także likwiduje wszelkie asymetrie. Dzięki niemu możemy uzupełnić braki włosków powstałe w wyniku procesu starzenia się skóry, urazu lub choroby, a także zaoszczędzić na regularnie wykonywanych jak dotąd zabiegach. Odpowiednio dobrany makijaż permanentny brwi odmładza i sprawia, że twarz wygląda radośniej i pogodniej!

Makijaż permanentny oka, kreski permanentne

Makijaż permanentny oka stworzono dla kobiet, które nie wyobrażają sobie wyjść z domu bez podkreślającej spojrzenie kreski. Świetna sprawa dla pań z delikatną oprawą oka oraz dla kobiet noszących okulary. Wykonanie trwałej kreski sprawi, że będziesz wyglądała idealnie w każdej sytuacji, nawet na basenie, na plaży czy w siłowni. Nie lubisz lub nie potrafisz się malować? To idealne rozwiązanie dla Ciebie! Linergistka wykona równą i zalotną kreskę, która będzie Ci towarzyszyć w każdej sytuacji, a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie! Makijaż permanentny w Szczecinie, w naszym gabinecie, wykonujemy zarówno na górnej, jak i na dolnej powiece.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust to rozwiązanie dla kobiet, które chcą uwolnić się od konieczności nieustannego poprawiania makijażu. Makijaż permanentny rozwiązuje problem rozmazującej się i znikającej pomadki, zapewniając jednocześnie zmysłowy wygląd i wyrazisty kształt! Dzięki trwałemu makijażowi ust można skorygować wszelkie asymetrie i niedoskonałości, a także uzupełnić barwnik, który zniknął wraz z upływem czasu lub z powodu urazu.

Przygotowanie i przebieg zabiegu.

  1. Wstępna konsultacja, na której ustalamy datę oraz omawiamy przygotowanie do zabiegu - nasza linergistka udzieli Ci wszystkich niezbędnych wskazówek.
  2. Konsultacja, na której omawiamy Twoje oczekiwania dotyczące końcowego efektu, ustalamy zakres, kształt i kolor makijażu, a także sprawdzamy czy nie występują przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego.
  3. Wykonanie zabiegu rozpoczynamy od omówienia wszystkich jego etapów i odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.
  4. Kolejnym krokiem jest narysowanie makijażu przy pomocy specjalnej kredki - dzięki temu możemy sprawdzić jak będzie wyglądał ostateczny efekt makijażu permanentnego zanim zaczniemy wprowadzać barwnik - będziesz mogła zdecydować, czy właśnie teki wygląd Ci odpowiada. Makijaż będzie dobrany do Twojego typu urody i oczekiwań, które przedstawiłaś przed rozpoczęciem zabiegu. Jeśli będziesz miała jakiekolwiek uwagi, linergistka naniesie odpowiednie poprawki.
  5. Bezpośrednio przed wprowadzaniem barwnika do skóry nakładamy specjalną maść znieczulającą, która minimalizuje nieprzyjemne odczucia.
  6. W momencie, w którym znieczulenie zacznie działać, zaczynamy wprowadzać barwnik - zabieg trwa od 45 do 60 minut.
  7. Po zakończeniu wprowadzania barwnika linergistka oczyszcza miejsce poddawane zabiegowi, a następnie nakłada preparat, który przyspiesza gojenie i chroni przed infekcjami. Klientka otrzymuje szczegółowe informacje na temat pozabiegowej pielęgnacji skóry.

Uwaga:

Po ok. 3-4 tygodniach należy umówić się na zabieg uzupełniający, który utrwali efekty wykonanego makijażu permanentnego - tylko wtedy mamy gwarancję, że uzyskamy oczekiwany efekt końcowy. Zabieg uzupełniający jest wliczony w cenę makijażu permanentnego.

Zalecenia po zabiegu

Przez 7 kolejnych dni po zabiegu należy stosować specjalny krem, który przyspiesza gojenie i zapobiega powstawaniu infekcji. Regularne nakładanie kremu ogranicza delikatny obrzęk i podrażnienie skóry, które jest naturalną reakcją po wykonaniu makijażu permanentnego. Dodatkowo po upływie 2-3 dni od wykonania zabiegu może wystąpić łuszczenie się zewnętrznej warstwy naskórka, które również jest naturalnym objawem.

Przez miesiąc od wykonania zabiegu należy unikać:

  • pływania w basenie i innych form kontaktu skóry z chlorowaną wodą,
  • wizyt w saunie,
  • opalania na dworze lub w solarium.

Wszystkie z tych czynników mogą powodować podrażnienia skóry i utrudniać proces gojenia.