Makijaż permanentny Szczecin


Makijaż permanentny Gabinet Kosmetyczny Szczecin
Makijaą permanentny w Szczecinie

Istotą makijażu permanentnego jest jego trwałość raz wykonany utrzymuje się około 3-5 lat. Czy to oznacza, że przez ten cały czas, dzień w dzień, twarz będzie wyglądać tak samo? Absolutnie nie. Niewątpliwą zaletą makijażu permanentnego jest to, że zależnie od sytuacji, może być traktowany jako pełna wersja makijażu lub baza, którą można uzupełniać, dodając podkład i cienie. Jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które cenią sobie wygodę i swój czas, a jednocześnie chcą wyglądać perfekcyjnie w każdej sytuacji.

Codziennie wykonujesz makijaż do pracy? A co powiesz na trwały makijaż? Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem, gdyż znacznie skraca czas, jaki jest Ci potrzebny do wykonywania dziennego makijażu. Jesteś kobietą aktywną? Uprawiasz sporty? Makijaż permanentny zawsze pozostanie perfekcyjny na twojej twarzy.
Opcja ta ceniona jest również przez panie, które noszą okulary. Tyko one wiedzą ile czasu i wysiłku trzeba włożyć, by zrobić sobie perfekcyjną linię nad okiem. Makijaż permanentny rozwiązuje ten problem.

W naszym gabinecie wykonujemy:


Makijaż permanentny brwi.

Nie jest tajemnicą, że brwi zmieniają się wraz z wiekiem, przez co mogą okazać się największym wrogiem kobiety w jej walce o młody wygląd. Czy można to zmienić? Oczywiście. Dobierając odpowiedni do danej karnacji barwnik oraz nadając brwiom odpowiedni kształt można sprawić, że twarz będzie wyglądać znacznie młodziej. Wielką zaletą brwi permanentnych jest to że nie musimy wykonywać henny, zwalnia nas to z dodatkowych kosztów jak i wizyt u kosmetyczki związanych z tym zabiegem.

Makijaż permanentny oka.

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Jaka jest dusza kobiety? Tajemnicza. Intrygująca. Zalotna. Kobiety doskonale potrafią to podkreślić poprzez odpowiedni makijaż oka. Perfekcyjnie narysowana kreska nad okiem rozświetla spojrzenie, czyniąc je bardziej tajemniczym i intrygującym. W naszym gabinecie wykonujemy makijaż permanentny na dolnej i górnej powiece.

Makijaż permanentny ust.

Usta są sercem twarzy. Zmysłowe, o wyrazistym kształcie i harmonijnej linii, podkreślają kobiecą urodę i przyciągają uwagę. Dlatego kobiety tak chętnie sięgają po szminkę. Jednak niedoskonałością tego rozwiązania jest konieczność ciągłego „domalowywania”. Problem ten w doskonały sposób rozwiązuje makijaż permanentny. Trwała korekta kształtu w połączeniu z kolorem, który przez cały czas pozostaje na ustach jest wartością, którą trudno przecenić.

Przygotowanie i przebieg zabiegu.

  1. Wyznaczenie daty zabiegu. Podczas tej rozmowy, oprócz uzgodnienia daty zabiegu, nasza linergistka udziela informacji na temat tego, w jaki sposób należy prawidłowo przygotować się do zabiegu.
  2. Konsultacja. Wykonanie makijażu permanentnego rozpoczyna się od konsultacji kosmetycznej. W trakcie rozmowy ustalane są oczekiwania klientki dotyczące końcowego efektu. Omawiamy jest zakres, kształt i kolor makijażu. Zadawane są również pytania mające na celu wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań związanych z wprowadzeniem barwnika pod skórę.
  3. Informacja o zabiegu. Nasza linergistka udziela dokładnych informacji na temat przebiegu zabiegu.
  4. Wyrysowanie kształtu. Linergistka, za pomocą kredki, której kolor jest maksymalnie zbliżony do koloru barwnika, jaki został wybrany, rysuje kształt brwi lub ust. Wykonując rysunek linergistka kieruje się własnym doświadczeniem, tak aby naniesiona linia harmonizowała z kształtem twarzy i była zgodna z życzeniem klientki. Wykonany rysunek dokładnie obrazuje efekt finalny, jaki zostanie uzyskany po wykonaniu zabiegu. Często, aby ułatwić dokonanie ostatecznej decyzji, wykonuje się kilka propozycji kształtu.
  5. Znieczulenie. Na obszar poddawany zabiegowi nakładana jest maść znieczulająca, której działanie znacznie zmniejsza dyskomfort związany z nakłuwaniem skóry.
  6. Wprowadzanie barwnika. Po upewnieniu się, że znieczulenie miejscowe zaczęło działać, a klientka jest odpowiednio przygotowana do zabiegu, linergistka przystępuje do wykonania makijażu permanentnego. Zabieg właściwy polega na wprowadzeniu barwnika na odpowiednią głębokość skóry za pomocą rączki zabiegowej zakończonej jednorazową igłą. Barwnik wprowadzony tą metodą utrzymuje swoje walory estetyczne od 3 do 5 lat w zależność od indywidualnej charakterystyki skóry. Po upływie tego okresu barwnik zaczyna stopniowo blednąć, aż do całkowitego zaniku. Zabieg właściwy trwa średnio od 45 min do 1 godzin.
  7. Po wprowadzeniu barwnika linergistka dokładnie oczyszcza miejsce poddane zabiegowi, a następnie nakłada preparat, który przyspiesza proces gojenia oraz chroni przed ewentualnymi infekcjami.
  8. Na zakończenie klientka otrzymuje pełną informację dotyczącą pielęgnacji pozabiegowej.

Uwaga:


Konieczne jest powtórzenie zabiegu po upływie 2-3 tyg. Etap ten wliczony jest w cenę zabiegu i ma na celu poprawienie i utrwalenie makijażu permanentnego. W przypadku pominięcia tego etapu zachodzi obawa, że makijaż nie będzie spełniał oczekiwanych walorów estetycznych.

Po zabiegu.

Naturalnym objawem występującym po wykonaniu zabiegu jest delikatny obrzęk i podrażnienie skóry. Dlatego przez okres 7 dni doradzane jest stosowanie odpowiedniego kremu, który wspomaga proces gojenia i zapobiega ewentualnej infekcji.

Po upływie 2-3 dni od wykonania zabiegu wierzchnia warstwa skóry ulega złuszczeniu, co również jest naturalnym objawem.

W okresie 1 miesiąca od wykonania zabiegu odradza się: korzystania z sauny, pływania w basenie oraz kontaktu z chlorowaną wodą. Należy również unikać słońca i zrezygnować z solarium, gdyż wszystkie wymienione czynniki mogą prowadzić do podrażnienia skóry.


Przykładowe makijaże permanentne wykonane w naszym gabinecie:


Makijaż permanentny galeria Gabinetu Kosmetycznego Beautyco


makijaż permanentny galeria 02 Gabinet Kosmetyczny Beautyco


Makijaż permanentny brwi w Szczecinie


Brwi permanentne Szczecin w Gabinecie Kosmetyczny Beautyco